REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
