REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Operation
jv: Operasi

en: - Any -
jv: - Sembarang -
