REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Operation
kk: Операция
