REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
