REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Operation
ku: کردار
