REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Query
lt: Užklausa

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
