REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
