REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Email
ms: E-mel

en: Operation
ms: Operasi
