REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल
