REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Operation
sk: Operácia

en: Query
sk: Dotaz

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Generate
sk: Generovať

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
