REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: - Any -
sr: - Сваки -
