REST & JSON API Authentication for Drupal (3.1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Email
sv: E-post

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Phone
sv: Telefon

en: Operation
sv: Funktion

en: Query
sv: Databasfråga

en: Copy
sv: Kopiera

en: Generate
sv: Generera

en: - Any -
sv: - Alla -
