Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Support
af: Ondersteuning

en: Login
af: Gebruiker

en: Settings
af: Verstellings
