Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Query
ar: استفسار
