Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API
