Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Settings
bg: Настройки

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон
