Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Phone
id: Telepon

en: Query
id: Kueri
