Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Login
it: Accedi

en: Settings
it: Impostazioni

en: Email
it: E-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Phone
it: Telefono
