Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
