Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.12) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Settings
te: అమరికలు

en: Email
te: ఈమెయిలు
