Drupal REST & JSON API Authentication (8.x-1.13) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Support
pt: Suporte

en: Settings
pt: Configurações

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: API Key
pt: Chave de API

en: Phone
pt: Telefone

en: Query
pt: Consulta

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Token Key
pt: Chave
