Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: configure
es: configurar

en: Parameters
es: Parámetros

en: Requirements
es: Requisitos

en: Supported formats
es: Formatos soportados

en: Authentication methods
es: Métodos de autenticación
