Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: configure
hu: beállít

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Supported formats
hu: Támogatott formátumok

en: Authentication methods
hu: Hitelesítési módszerek
