Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: configure
pl: konfiguruj

en: Parameters
pl: Parametry

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Supported formats
pl: Obsługiwane formaty

en: Authentication methods
pl: Metody autoryzacji
