Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: configure
vi: cấu hình
