Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: configure
am: ውቀር
