Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
