Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: configure
ca: configura

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Supported formats
ca: Formats suportats

en: Web services
ca: Serveis web

en: Authentication methods
ca: Mètodes d'autenticació
