Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: configure
fi: Muokkaa

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Supported formats
fi: Tuetut muodot

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
