Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: configure
gl: configurar

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Web services
gl: Servizos web
