Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: configure
ja: 設定

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Supported formats
ja: サポートされている形式

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Authentication methods
ja: 認証メソッド
