Self Documenting REST API (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: configure
jv: konfigurasi

en: Web services
jv: Layanan web
