Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: configure
bg: конфигурирай

en: Web services
bg: Уеб услуги
