Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
