Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: configure
cy: ffurfweddu
