Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
