Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
