Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: configure
sk: konfigurácia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Web services
sk: Webové služby
