Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: configure
cs: nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Supported formats
cs: Podporované formáty

en: Web services
cs: Webové služby
