Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: configure
fr: configurer

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Requirements
fr: Exigences

en: Supported formats
fr: Formats pris en charge

en: Web services
fr: Services Web

en: Authentication methods
fr: Méthodes d'authentification
