Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: configure
kk: баптау
