Self Documenting REST API (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Web services
lt: Web paslaugos
