Rest Block Data (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
lt: Sukurta su <a href=":poweredby">Drupal</a>
