Rest Block Data (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Web services
sk: Webové služby

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
sk: Beží na <a href=":poweredby">Drupale</a>
