Rest Block Data (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
hu: <a href=":poweredby">Drupal</a> alapú webhely
