Rest Block Data (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
id: Dibuat dengan <a href=":poweredby">Drupal</a>
