Rest Block Data (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Web services
nl: Webservices

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
nl: Gebouwd met <a href=":poweredby">Drupal</a>
