Rest Block Data (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
ru: Создано на <a href=":poweredby">Drupal</a>
