REST Entity Display (2.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Web services
ca: Serveis web

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Entity display
ca: Presentació de l'entitat

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
