REST Entity Display (2.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Field settings
es: Opciones del campo

en: Web services
es: Servicios web

en: User roles
es: Roles de usuario

en: Entity display
es: Presentación de entidad

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
es: No se pudo recuperar la URL remota (@url).
